Leaders Voice

Setkání top leaderů korporací, startupů a scaleupů

Naší vizí je nejenom zapojit firmy do vzdělávání, ale také inspirovat a umožnit sdílení know-how. Od roku 2018 tak organizujeme pravidelně setkání top leaderů jak korporací, tak i startupů a scaleupů.

O co jde? Naše pravidla. Otevřená a upřímná výměna názorů, žádný consulting, nikdo nic neprodává, žádná média, žádná veřejnost, výběr účastníků je plně v naší gesci, obsah večera je plně v gesci hostů.

Kolik to stojí?  NIC. Proč to tedy děláme? Protože věříme v kvalitní vztahy a sdílení zkušeností. Děláme to, protože nás to baví a rádi trávíme čas se zajímavými lidmi. Nic Vám nebudeme prodávat a nic od Vás na základě této účasti neočekáváme kromě toho, že budete respektovat výše popsaná pravidla.

Máte pocit, že jsme na Vás zapomenuli? Napište Tomášovi (tomas.hulle@eccedu.net) a my se zamyslíme, zda-li nám do formátu sedíte a rádi vás pozveme. A pokud zatím ne, třeba nás napadne něco dalšího, kde by bylo možné začít.

DSC04736

Chcete Leaders Voice podpořit?

Chcete Leaders Voice podpořit? Nebudeme Vám výměnou slibovat vůbec nic kromě toho, že si toho budeme moc vážit a budeme si to pamatovat! Chceme být autentičtí a respektovat všechna naše výše popsaná pravidla, protože právě toho si naši účastníci nejvíce cení. Moc rádi ale budeme komunikovat, že máme podporu právě od Vás. Pokud byste nás tedy chtěli podpořit, kontaktujte Tomáše, který se nám o Leaders Voice stará.

Kdo nás podpořil a pomohl nám s realizací?

Strategický partner

Manta-IT ECCEDU Partner
Leaders voice - ECCEDU